Serbian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Best serbian forum for anime...
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 My FF:Bleach Neverending Dream

Go down 
AuthorMessage
BlueBird
Administrator
BlueBird


Posts : 100
Join date : 2010-04-26
Age : 27

My FF:Bleach Neverending Dream Empty
PostSubject: My FF:Bleach Neverending Dream   My FF:Bleach Neverending Dream EmptyMon Apr 26, 2010 6:48 am

Chapter I-Noc koja menja sve
Moje ime je Bojana.imam 13 godina i obicna sam devojcica.Imam prosecne ocene i idem u skolu.Imam drugare i porodicu.Mislila sam da je tako dok ta noc nije izmenila citamv moj zivot....
Kao i svako vece,slusam muziku i pevam...a 2 dana pre toga sam cula nesto nalik borbe...
Kako bilo,bilo je je doslo vreme za spavanje.,,Hajde,Aki",rekla sam, ,,vreme je za spavanje".Obukli smo pidzame i legli u krevet.
Malo sto sam zaspala,zacula sam neobican zvuk.Sa strahom sam ustala iz kreveta i krenula prema dnevnoj sobi.Nije bilo nikoga.Pa prema kuhinji.Takodje nikog nije bilo.Svugde sam bila,pa sam se vratila u sobu i nastavila da spavam.
Opet sam cula isti zvuk.,,Ko je tamo?"uplaseno sma upitala.,,Hey!"zacu se glas ispod mog kreveta.Ja pogledam i vidim prizor koji nikad pre nisam videla.,,T..ti?"sa nevericom sam to rekla, ,,sta ces ti ovde?",,Pa eto.Dosao sam.Ima neki problem?"rece on.,,Ne.Samo sta ces ti ovde?"kazem ja njemu.,,prvo,daj da se izvucem odavde,"ume mi ruku...ja padmnem s kreveta, a on se izvuce.,,E,tako"<rece on to dok se brisao, ,,prvo,moje ime je..." ,,Ichigo",zaustavim ga ja. ,,Znam te,zato te i pitam".,,Tacno,ja sma Ichigo Kurosaki",rece on, ,,poslat sma ovde da ti akzem nesto vrlo vazno".,,Sta?"upitam ga ja. ,,Ti si izabrana da spasis ceo Seiretei i Grad Dusa.Arrancari i espade su se udruzilii da nas,Shinigamije,uniste.Ti si nam jedina nada,Bojana",rece mi on to odlucno.,,J..Ja?"upitam ga ja sa nevericom, ,,ali,Ichigo,ja ne znam da se borim,nemam zanpakuto i nisam Shinigami".,,Znas,nismo te dzabe odabrali",rece on, ,,sutra u ovo vreme cu te cekati i bice ti otvorena kapija za Grad Dusa,dovidjenja",i ode.
Ostavio me je da stojim i u glavi da stalno ponavljam reci da sma izabrana...
Back to top Go down
BlueBird
Administrator
BlueBird


Posts : 100
Join date : 2010-04-26
Age : 27

My FF:Bleach Neverending Dream Empty
PostSubject: Re: My FF:Bleach Neverending Dream   My FF:Bleach Neverending Dream EmptyMon Apr 26, 2010 7:41 am

Chapter II-Put do Grada Dusa
Sledeci dan....ceo dan mi se vrti u glavi ono Ichogovo:,,Ti si izabrana".Za sta,da spasim Grad Dusa?U skoli sam obicno vesela,a sad sam cutljiva.Drugarice me pitaju sta mi je...a ja im kazem:,,Nista".
Tog dana nisam radila fizicko iz licnih razloga.Nisu jos radile i moje 2 najbolje drugarice Lidija i Milica.Nisam smela da ima kazem sta se desilo prosle noci jer ce mi reci da sma luda i da previse mastam.A ni roditeljima ne smem da kazem,nece mi verovati,ali ako kazem bratu,on ce me svasta pitati.Ne,bolje mi da drzim za sebe.
Te veceri,obukla sma pidzamu i legla u krevet.Odmah sam stavila slusalice u usi i slusala Mp3.Slusala sam Blink 182-Please Take me Home.Taman sam se opustila,kad ono...,,E,slusas muziku,jel?"Zamalo sto nisam pala sa kreveta kad sam ga videla.,,Ichigo",rekla sam mu sa malo ljutnje, ,,sta radis ovde?",,Zar nisam rekao da cu se opet vratiti",rece on.,,Znam",ustala sam rekavsi to, ,,ali,Ichigo,rekla sam ti,ja nisam Shinigami i nemam svoj zanpakuto,kako mislis da sam izabrana?",,Heh",rece on to sa osmehom na licu, ,,znas da se boris.....a za Shinogamije i za mac cemo lako,samo se ti opusti"Upitala sam ga za kapiju za Grad Dusa,a on mi odgovori da cemi otvoriti kapiju i da ce poci sa mnom.,,Ok",kazem ja, ,,sto ne otvoris?",,ne mogu ja to",rece mi on.,,Nego ko?",upitam ga ja.,,Mozda ja"<odgovori glas koji je izlazio iz mracnog hodnika.,,Zar si i njega zvao?",upitam Ichiga uperivsi prst u tipa koji mi je malopre odgovorio na pitanje koje sam postavila Ichigu.,,Da,sto?",upita Ichigo.,,Gospodjice,ne budite tako ljuti.Kurosaki,ko je to?"upita tip.,,To je Izabrana",rece Ichigo.,,Ma nemoj?Drago mi je,ja sam..",,Urahara,znam",zaustavim ga ja, ,,nego,kad cete otvoriti akpiju?",,A,da kapija",rece Urahara, ,,odmah!"Odjednom,izvadi iz svog stapa mac i napravi krug gde se pojavi kapija.,,Udji i vratis e ziva",rece mi Urahara.Usla sam,zatim i Ichigo.,,pocinje tvoje doba",rece mi Ichigo.,,Da,znam",ushiceno to kazem, ,,znam....sta me tamo ceka...."
Back to top Go down
BlueBird
Administrator
BlueBird


Posts : 100
Join date : 2010-04-26
Age : 27

My FF:Bleach Neverending Dream Empty
PostSubject: Re: My FF:Bleach Neverending Dream   My FF:Bleach Neverending Dream EmptyThu Apr 29, 2010 6:43 am

Chapter III-Novi pocetak
Dok sam letela u medjuprostoru sa Ichigom do Grada Dusa,mislila sam sta ce me tamo cekati.Sta ce moj brat,roditelji i prijatelji pomisliti kad vide da me nema?Da li ce me ostali Shinigamiji prihvatiti?Toliko pitanja mi se motalo po glavi.,,Stigli smo",rece Ichigo.
Kad smo stigli,videla sma Rukongai.Pomislila sam da je to najtuznije mesto.,,Ichigo",upitam ja, ,,kako je ovim dusama kad zive na ovakvom tuznom mestu?",,Nije tuzno",rece Ichigo, ,,ti to mislis ali njima nije"Polako smo smo krenuli do Bele Kapije tj.Seirei kapije.,,Zar nece Didjandbo da nas zaustavi?",upitam ja Ichiga.On spusti ruku na moje rame i kaze mi:,,Samo se ti opusti."Pokusala sam,ali ne vredi...plasila sam se.Prisli smo kapiji i videli Didjandboa sa dvema sekirama iznad kapije.,,Koga to dovodis?",upita on svojim grubim glasom.Ichigo odgovori:,,Izabranu,pusti nas!"Djidjandbo pusti sekire i otvori kapiju.,,Udjite,cekaju vas",rece on.,,Dobro,hvala",kazem aj uplaseno.
Usli smo.Tamo su nas cekala 2 Shinigamija,a izmedju njih jedno vrlo poznato lice.,,Ichigo",rece, ,,jer to Izabrana?",,Da",rece Ichigo,,,Ime joj je Bojana i ima 13 godina">Ja sve gledam onim pogledom nek-mi-neko-objasni-situaciju.Cas u Ichiga,cas u tu osobu,a cas u nebo.,,Kapetane",kazem ja, ,,ja sam Bojana i imam 13 godina.Ichigo mi rece da sma dovedena ovde da spasim Grad Dusa i Seiretei,jel to tacno?",,Da,jeste",rece mi kapetan, ,,ti si najmladji Shinigami posle Ichiga.Podji sa mnom,Izabranice".Posla sam za kapetanom.Ichigo me je pratio u stou.Pitala sam se da li je ovo san i da li cu se ikada probuditi.
Doveo me je u nesto nalik palati.Usli smo.,,E,ovako.Siguran sam da znas da sam ja kapetan 6.odreda,Kuchiki Byakuya.Ichigo ti je rekao da si ovde zato sto si izabrana od strane 13.odreda Nebeske straze,Grada Dusa i ostalih Shinigamija da spasis Grad Dusa i Seiretei od napada Arrancara i Espada koji su zaratili s nama",rece mi on.,,Ali kapetane Kuchiki,"kazem ja, ,,ali ja nisam Shinigami i ne znam se boiti".On se samo nasmeje i kaze mi:,,Hehe...znas.Nismo te dzabe odabrali.Bojana, znas svoj zadatak i ispuni ga".,,Kapetane,sta cu sa skolom,prijateljima i porodicom?",sa nevericom ga ja to upitam.,,Bojana,pre nego sto smo dosli ovde,napravio sma klona tako slicnog da niko nece provaliti,"rece mi Ichigo.,,Dobro,ako ti tako akzes...",kazem ja sa onim pogledom a-kako-ja-da-znam-da-ce-to-uspeti.,,Slusaj,Ichigo ce te odvesti do tvoje kuce u Seireteiju.Ne boj se,ovde smo da te zastitimo,idi sad.",rece mi kapetan.Otisla sam.Ichigo me uzme za ruku i trcecim korakom me vodi.Stigli smo.,,Ovo je tvoj novi dom,tu sad zivis",rece mi Ichigo.
Znala sam da sam nesto posebno,a ova avantura ce dokazati da je to istina.
Back to top Go down
Sponsored content





My FF:Bleach Neverending Dream Empty
PostSubject: Re: My FF:Bleach Neverending Dream   My FF:Bleach Neverending Dream Empty

Back to top Go down
 
My FF:Bleach Neverending Dream
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bleach
» Bleach-NeverendingDream-komentari i bla bla bla
» Slike, GIF-ovi iz Bleach-a
» Bleach Serbia
» Bleach nintendo ds games

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Serbian Anime Forum :: Anime Related Topics :: Fan Creations-
Jump to: